Beypazarı Turizm Danışma Ofisi ilçeye gelen turistlere yol gösteriyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ANKARA (AA) – Beypazarı ilçesinde, Turizm Danışma Ofisi, turistlere ilçenin tanıtımını yaparak nereleri gezecekleri hakkında bilgi veriyor.

Her yıl binlerce turisti ağırlayan ilçede yaz döneminde turizmde yoğunluk yaşanıyor.

İlçeyi ziyaret eden turistler Turizm Danışma Ofisi'nden destek alıyor.

Ofis çalışanları, turistlere ilçeyle ilgili bilgilendirici broşürler ve kitapçıklar verirken, nereleri gezebilecekleri hakkında da turistlere yol gösteriyor.

İzmir'den ilçeye gelen Mustafa Zamdınay, Beypazarı'yla ilgili bilgi almak için Turizm Danışma Ofisi'ne başvurduklarını söyledi.

Zamdınay, "Emekliyiz. Eşim ve arkadaşlarımla birlikte Beypazarı'na geldik. Turizm Danışma Ofisi'nde Beypazarı hakkında harita üzerinde gezip görebileceğimiz yerler konusunda bilgilendirildik. Gerçekten görmemiz gereken yerler var. Buraları da görmeden Beypazarı'ndan ayrılmayacağız." dedi.

Beypazarı'nın tarihi bir ilçe olduğuna işaret eden Zamdınay, "Buradaki güzellikleri fotoğraf karelerine de yansıtarak, bu gezimizi ölümsüzleştireceğiz ve taçlandıracağız." diye konuştu.

Beypazarı Turizm Danışma Ofisi ilçeye gelen turistlere yol gösteriyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Yerel Mevzular - Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!