CHP'de mahalli idareler seçimine yönelik “Yerel Yönetimler Medya Çalıştayı” düzenlendi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ANKARA (AA) – CHP'de, kurumsal iletişim ve medya ilişkilerini ortaklaştırma ve 2024 Mahalli İdareler Seçimleri'ne hazırlıkları değerlendirmek amacıyla "Yerel Yönetimler Medya Çalıştayı" düzenledi.

CHP'den yapılan açıklamaya göre, CHP Genel Merkezi'ndeki çalıştaya CHP'li büyükşehir, il ve ilçe belediyelerinin medya ve basın ile ilgili yöneticileri katıldı.

Medya, Planlama ve Sosyal Medya Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem, Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aysu Bankoğlu ile medya koordinatörlüğü görevine getirilen Necati Doğan'ın sunumunun ardından tüm katılımcıların görüş ve önerileri alınarak, soruları cevaplandı.

Çalıştayda, seçim öncesi etkili iletişim yöntemlerinin uygulanması, işbirlikleri ve koordinasyonun sağlanması, belediyeler arası ve Genel Merkezle olan işbirliğinin geliştirilmesinin yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisinin 100. kuruluş yıl dönümüne ilişkin çalışmalar da ele alındı.

Çalıştayla CHP, seçime yönelik basın ve medya alanındaki çalışmalarına başlamış oldu.

CHP'de mahalli idareler seçimine yönelik “Yerel Yönetimler Medya Çalıştayı” düzenlendi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Yerel Mevzular - Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!