Karapınar Kaymakamı Şenol Öztürk göreve başladı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KONYA (AA) – Resmi Gazete'de yayımlanan son vali yardımcıları ve kaymakamlar kararnamesi ile Karapınar'a atanan Kaymakam Şenol Öztürk görevine başladı.

Kaymakam Şenol Öztürk göreve başladığı ilk günde gazetecilere yaptığı açıklamada ilçenin kalkınması, gelişmesi, huzur ve refahı için kararlılıkla çalışacaklarını söyledi.

Kaymakam Şenol Öztürk makamında yaptığı açıklamada, "Kıymetli Karapınarlı hemşehrilerim, bugün itibariyle ilçemizdeki vazifemize başlamış bulunmaktayız. Eğitim, sağlık, tarım, kültür, turizm, organize sanayi, gençlik faaliyetleri hülasa şehrin her meselesi meselemiz, Karapınarlı hemşehrilerimizin her talebi ana gündem maddemiz olacaktır. Rabbim bizi mahcup etmesin, zorumuzu kolay eylesin. Tüm Karapınarlı hemşehrilerimin dua ve desteklerini bekliyorum." dedi.

Öztürk, daha önce de Kütahya-Tavşanlı, Antalya-Gazipaşa'da Kaymakam Refikliği ve Ordu'nun Gülyalı ilçesinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu.

Karapınar Kaymakamı Şenol Öztürk göreve başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Yerel Mevzular - Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!