Uluslararası Yozgat Bisiklet Günleri 19 Ağustos'ta başlayacak

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

YOZGAT (AA) – Yozgat Valisi Ziya Polat, 2. Uluslararası Yozgat Bisiklet Günleri'nin 19-20 Ağustos'ta yapılacağını söyledi.

Valilikte yapılan 2. Uluslararası Yozgat Bisiklet Günleri organizasyon toplantısında konuşan Polat, 2022'de ilki düzenlenen etkinliği kurumsal hale getirmek istediklerini söyledi.

Etkinliğin, İl Özel İdaresi, Belediye ve ORAN Kalkınma Ajansı iş birliğiyle yapıldığını ifade eden Polat, "Bu yarışları her sene düzenleyerek geleneksel hale gelmesi için uğraşıyoruz. Yaptığımız her faaliyetin kurumsal bir kimlik kazanmasını istiyoruz. Yelken Federasyonu başkanımızla görüştük. Yelken yarışları için bir çalışma yapıyoruz. Yozgat'ın var olan potansiyelini Türkiye'ye tanıtmak, dünyaya tanıtmak için çaba gösteriyoruz." dedi.

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse de yarışmaların Çamlık Milli Parkı'nda gerçekleştirileceğini ifade ederek, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Uluslararası Yozgat Bisiklet Günleri 19 Ağustos'ta başlayacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Yerel Mevzular - Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!